Záväzok k rastúcemu pokroku

Prinášame našu globálnu angažovanosť, hlboké znalosti a rozmanité zdroje, aby farmy mohli prekvitať a posúvať náš svet vpred.Prinášame našu globálnu angažovanosť, hlboké znalosti a rozmanité zdroje, aby farmy mohli prekvitať a posúvať náš svet vpred.

Sme oddaní poľnohospodárstvu

Corteva Agriscience™, sa úplne venuje poľnohospodárstvu. Spojením silných stránok spoločností Dow AgroSciences DuPont Pioneer a DuPont Crop Protection, na ktorých základoch vznikla Corteva, sme využili najbystrejšiu myseľ a odborné znalosti poľnohospodárstva získané počas dvoch storočí vedeckých úspechov.

Náš cieľ

Zlepšiť životy tých, ktorí vyrábajú a spotrebúvajú, a zabezpečiť pokrok pre budúce generácie.

Naše hodnoty

Riadi nás naše presvedčenie a náš cieľ, ktorým je obohatiť životy tých, ktorí vyrábajú a tých, ktorí spotrebúvajú a zabezpečiť pokrok pre budúce generácie.

Zlepšiť život

Zaväzujeme sa zlepšovať životy a pôdu. Ako lídri sledujeme cieľ, ktorý presahuje naše bezprostredné záujmy v prospech spoločnosti.

Byť odvážni

Sme vodcovia, ktorí konajú odvážne. Výzvy, ktorým čelí náš priemysel, prijímame ako naše vlastné a zintenzívnime ich, aby sme zabezpečili, že poľnohospodárstvo bude napredovať a prosperovať.

Byť zvedaví

Neúnavne inovujeme. Zrýchľujeme naše tempo inovácií, aby sme vytvorili riešenia, ktoré budú poskytovať dostatok vysokokvalitných potravín, teraz aj v budúcnosti.

Spoločne budovať

Spoločnou prácou rastieme. Prijímame rozmanitosť a spoluprácu s cieľom vybudovať jednu spoločnosť a osloviť celý potravinový systém, čím vytvoríme spoločnú hodnotu.

Byť čestní

Vždy robíme to, čo je správne, dodržiavame vysoké etické štandardy a podnikáme bezpečne a transparentne.

Čo hovoria ľudia?

"Cítim, že môj regionálny zástupca je súčasťou môjho tímu."

"Nemôžem stihnúť všetko, takže sa snažím obklopiť naozaj dobrými ľuďmi, aby som zlepšil podnikanie."

-farmár

"Inovatívne nové produkty sú to, o čom je ochrana plodín."

"Vezmime si napríklad nový prírodný produkt, spinosad, a jeho polosyntetický derivát ďalšej generácie, spinetoram. Veľmi priaznivý environmentálny profil týchto produktov v kombinácii s vysoko účinnou kontrolou hmyzu zostáva v dnešnom poľnohospodárstve jedinečný."

Výskumný pracovník, Corteva Agriscience

„Technológia zohrala obrovskú úlohu v našej schopnosti rozširovať výrobu“

"Za posledných päť rokov sme zaznamenali významný skok vo všetkých úrovniach výnosov na poli a myslím si, že to bude hlavný príspevok k tomu, že budeme môcť naďalej rásť v našej schopnosti expandovať a naďalej prosperovať."

-farmár